Страницата не е затворена. Постоянно имам нови оферти, но засега

...
  Страницата не е затворена. Постоянно имам нови оферти, но засега
Коментари Харесай

Карлос Насар: Ако обжалват избора на Златев, ще мисля за друга дъ...

 

 

" Страницата не е затворена. Постоянно имам нови предложения, само че към този момент нямам такива мисли. Ако някой апелира, към този момент може би ще ми нахлуят в главата. Най-хубаво е да има съгласие ", съобщи още той.

 

Такъв бе апелът и на Златев след събранието - да не се входират тъжби по избора, които да стопират работата на федерацията, като се случи след изборите в леката атлетика, битката и Българския олимпийски комитет.

 

Насар ясно съобщи мнението си, че отпред на един от най-успешните спортове у нас би трябвало да бъде Златев.

 

" Удовлетворен съм и се надяваме оттук насетне да няма обжалвания и да не се пречи на новото управление на федерацията да си прави работата. Умишлено станах и попитах дали някой има нещо срещу определения президент Асен Златев, с цел да знаем дали да чакаме спънки. Никой не се изправи и към този момент оттук насетне, в случай че има такива тъжби, значи просто имаме разминавания като идеологии и по този начин не може да се прави работа ", сподели той.

 
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР